English Edukacja, promocja i organizacja wolontariatu, działalność kulturalna,
współpraca międzynarodowa, doradztwo zawodowe, ekologia

Zapraszamy na konferencję: "ERASMUS+ - podnoszenie kompetencji zawodowych na rynku pracy uczniów i absolwentów szkół zawodowych"

 

Szanowni Państwo,
 

W dniu 27 marca 2017 roku, o godz. 12.00, w budynku Stacji Kultura. ul. Dworcowa 8, odbędzie się konferencja pn. "ERASMUS + - podnoszenie kompetencji zawodowych na rynku pracy uczniów i absolwentów szkół zawodowych" w ramach projektu "TRY EUROPE - zagraniczne staże zawodowe dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych z województwa pomorskiego"  współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

W ramach projektu planowane są dwie mobilności do Hiszpanii i Niemiec dla absolwentów w zawodach: Technik Hotelarz, Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technik Technologii Żywienia - cukiernik, Technik Organizacji Reklamy, Technik Informatyk, Technik Teleinformatyk, Technik Ekonomista, Technik Logistyk, Technik Handlowiec.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu uczniów klas IV, kształcących się w podanych zawodach wraz z opiekunami. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o potwierdzenie chęci przybycia poprzez wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego oraz odesłanie go na e-mail: eduq.biuro@gmail.com, do dnia 20 marca 2017 roku.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 531 737 430.

W załączeniu znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, program konferencji oraz informację o projekcie.

 

Z poważaniem,
Alina Fegler - Kotkiewicz

Prezes Stowarzyszenia EDUQ
ul. Krzywoustego 1
84-300 Lębork

 

Facebook