English Edukacja, promocja i organizacja wolontariatu, działalność kulturalna,
współpraca międzynarodowa, doradztwo zawodowe, ekologia

Finansowe mechanizmy współpracy

W imieniu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacji Pokolenia zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące finansowych mechanizmów współpracy samorządów, organizacji pozarządowych i aktywnych grup mieszkańców, w ramach projektu „Możemy więcej i lepiej – Akademia współpracy finansowej JST-NGO” współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Jeśli chcesz pogłębić swoja wiedzę na temat mechanizmów współpracy organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z gminą czy powiatem, przyjdź na spotkanie: 17.10.2017 (wtorek) o godz. 16:00 w Lęborku, przy ul. Krzywoustego 1 (sala 108).

Wstępny program spotkania:

16:00 Regranting w praktyce, na przykładzie Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY (spotkanie z Operatorami i realizatorami projektów, wręczenie dotacji i dobre praktyki)

17:00 Inne mechanizmy współpracy organizacji i grup mieszkańców z samorządami lokalnymi (czym są: inicjatywy lokalne, budżet obywatelski, małe granty i jak je zacząć wdrażać)

18:00 Zakończenie wydarzenia

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapewniamy doświadczoną kadrę, materiały dla uczestników (dla najaktywniejszych także praktyczne poradniki w formie książek!) oraz poczęstunek.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: Artur Rajkowski, arajkowski@fundacjapokolenia.pl, tel. 791 939 395.

 

Facebook