Coaching / Doradztwo zawodowe (prowadzi Magdalena Kuźmicz)

Coaching / Doradztwo zawodowe (prowadzi Magdalena Kuźmicz) grafika
Coaching / Doradztwo zawodowe (prowadzi Magdalena Kuźmicz) grafika

Witamy!

Usługi coachingu w Poradni EDUQ świadczy certyfikowany trener biznesu, doradca zawodowy i coach – Magdalena Kuźmicz.

Ukończyła psychopedagogikę w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Jest absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET, coachem, doradcą zawodowym oraz trenerem rozwoju osobistego. Od wielu lat specjalizuje się w szkoleniach z umiejętności miękkich, komunikacyjnych, motywacyjnych i rozwojowych. Wykonała ogromną pracę nad sobą, dlatego wie, jak uwolnić swój potencjał i jaką drogę trzeba przejść, aby go odkryć. Czerpie dużą satysfakcję obserwując rozwój ludzi, z którymi pracuje. Posiada znaczne pokłady cierpliwości. Jest osobą bardzo komunikatywną z dużym poczuciem odpowiedzialności i otwartości na drugiego człowieka. Uwielbia aktywność fizyczną - jej pasją jest nordic walking i leśne wędrówki. Sport dodaje energii i redukuje napięcia dnia codziennego.

Uważa, że każda osoba posiada w sobie potencjał do realizowania swoich pasji, czasami jednak potrzebuje wsparcia, aby go odkryć. Coaching to narzędzie, które pomoże Ci ruszyć z miejsca, dokonać najlepszych dla Ciebie wyborów oraz je zrealizować. Pani coach jest tutaj, aby pomóc Ci wyznaczyć cele zawodowe lub osobiste, które poprawią jakość Twojego życia.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego internetowego kalendarza wizyt. Dzięki tej funkcjonalności, będą Państwo mogli rezerwować wizyty w naszej poradni bez konieczności telefonicznego połączenia z naszym konsultantem.