Fizjoterapia (prowadzi Malwina Drewa- Łukowicz )

Witamy!

Usługi fizjoterapii świadczy Malwina Drewa - Łukowicz. Specjalizuje się w pracy z osobami w podeszłym wieku po przewlekłych chorobach oraz w pracy z młodzieżą przy różnych schorzeniach układu mięśniowo-kostnego. W swojej ofercie posiada dla Państwa indywidualną terapię manualną, elektrostymulację, rehabilitację oraz wiele innych wskazówek, jak poprawić jakość funkcjonowania naszego organizmu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do rezerwacji online, telefonicznie lub osobiście.

Masaż powięzi głębokich tkanki mięśniowej za pomocą pistoletu wibracyjnego:

  • pomaga zrelaksować głęboką tkankę mięśniową za pomocą wibracji,
  • dotlenia mięśnie,
  • pozwala pozbyć się toksyn z tkanki mięśniowej,
  • przyspiesza regenerację tkanki mięśniowej.

Terapia manualna polega na indywidualnej pracy, podczas której wykorzystywane są różne techniki fizjoterapeutyczne, takie jak: masaż, fizykoterapia, terapia ciepłem lub zimnem, systematyczne ćwiczenia itp.

Masaż segmentarny, czyli częściowy, np. pleców lub rąk.

Drenaż limfatyczny - często stosowany po mastektomii, ale nie tylko. Polega na wymuszeniu (pobudzeniu) zalegającej limfy (krwi) z tkanek miękkich do układu krążeniowego, co powoduje oczyszczenie i właściwe odżywienie tkanek w naszym organizmie.

Elektrostymulacja czteroelektrodowa to zabieg, w którym wykorzystywany jest prąd o małej częstotliwości do przyspieszenia regeneracji tkanek miękkich oraz układu kostnego, np. przy złamaniach, zwichnięciach czy stłuczeniach. 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego internetowego kalendarza wizyt. Dzięki tej funkcjonalności, będą Państwo mogli rezerwować wizyty w naszej poradni bez konieczności telefonicznego połączenia z naszym konsultantem.