Masaże (prowadzi Katarzyna Kempa)

Masaże (prowadzi Katarzyna Kempa) grafika
Masaże (prowadzi Katarzyna Kempa) grafika
Masaże (prowadzi Katarzyna Kempa) grafika

Witamy!

Usługi masażu świadczy Katarzyna Kempa. Od 2013 roku zajmuje się pracą z ludzkim ciałem, specjalizując się w masażach takich jak klasyczny, izometryczny, limfatyczny, synkardialny, sportowy i kosmetyczny, łącząc je z różnymi elementami fizjoterapii.

Jako masażystka miała możliwość współpracy m.in. z Zakładem Rehabilitacji Leczniczej w Częstochowie, Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie, oraz Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej „STARY BROWAR” w Lęborku.

Bardzo by chciała, aby masaż nie kojarzył się tylko z sytuacją, w której koniecznie potrzeba pomocy, lecz również z korzystaniem z tego typu zabiegów prewencyjnie, aby unikać późniejszych problemów zdrowotnych.

Uwielbia swoją pracę i współpracę z ludźmi oraz pacjentami, dlatego stara się, aby każda osoba przychodząca do niej z problemem zdrowotnym otrzymała najlepszą możliwą obsługę i poradę.

Dużą radość sprawiają jej efekty ciężkiej pracy i ma nadzieję, że i Państwo dołączycie do grona jej zadowolonych klientów!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego internetowego kalendarza wizyt. Dzięki tej funkcjonalności, będą Państwo mogli rezerwować wizyty w naszej poradni bez konieczności telefonicznego połączenia z naszym konsultantem.