Psycholog (prowadzi mgr Paweł Jakubek)

Psycholog (prowadzi mgr Paweł Jakubek) grafika
Psycholog (prowadzi mgr Paweł Jakubek) grafika
Psycholog (prowadzi mgr Paweł Jakubek) grafika
Psycholog (prowadzi mgr Paweł Jakubek) grafika

Witamy!

Usługi psychologa świadczy mgr Paweł Jakubek. Studia magisterskie na kierunku psychologia, ze specjalnością kliniczną, ukończył na Uniwersytecie Gdańskim. Prowadził tam również własne badania w Zakładzie Badań nad Rodziną i Jakością Życia, skupiając się na wpływie duchowości (religijnej i niereligijnej) na jakość życia i zdrowie.

Obecnie skupia się na pracy praktycznej z osobami potrzebującymi wsparcia psychologicznego, będącymi w kryzysie, pracuje zarówno z dorosłymi, jak i młodzieżą.

Dla niego ważne są wartości takie jak empatia, inkluzywność i równość. Uważa, że każdy zasługuje na zdrowie, szczęście, godne życie i bycie ważną częścią społeczności. Uczestniczył w szkoleniach i seminariach dotyczących międzykulturowości, aktywności społecznej i postaw demokratycznych.

Podczas pierwszego spotkania wysłucha Cię i zada pytania, które pozwolą mu lepiej poznać Ciebie i Twój problem. Następnie, zależnie od Twoich potrzeb, wspólnie kontynuować będziemy diagnozę, aby znaleźć nazwę dla Twojego problemu, jego przyczyny i możliwości rozwiązania. W ramach poradnictwa, w razie potrzeby, wskaże również dalszą ścieżkę, np. psychoterapię czy konsultacje z lekarzem.

Jeśli znajdujesz się w kryzysie, potrzebujesz wsparcia psychologicznego, nie czujesz się spełniony i zrozumiany, lub chcesz lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i psychikę - zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego internetowego kalendarza wizyt. Dzięki tej funkcjonalności, będą Państwo mogli rezerwować wizyty w naszej poradni bez konieczności telefonicznego połączenia z naszym konsultantem.