Psychoterapia (prowadzi Magdalena Puzdrowska)

Witamy!

Usługi psychoterapii świadczy Magdalena Puzdrowska, psychoterapeutka w trakcie procesu certyfikacji. Terapia u niej to droga do zrozumienia siebie, swoich pragnień, znaczenia emocji i uczuć. Dla niej fundamentem terapii jest autentyczny kontakt, a praca to przede wszystkim uważne i empatyczne towarzyszenie klientowi w poznawaniu siebie, swoich pragnień, emocji i uczuć. Celem jest uświadomienie sobie więcej niż dotychczas, zrozumienie, co przeszkadza i co pomaga utrzymać równowagę.

Od lat systematycznie poszerza swoją wiedzę i kompetencje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą, które przeżywają osobiste kryzysy, odczuwają smutek, lęk lub napięcie. Pomaga osobom dążącym do poprawy jakości życia - zarówno w obliczu rozstań, jak i innych sytuacji kryzysowych, a także w trudnościach z radzeniem sobie z emocjami, przewlekłym stresem, wysoką wrażliwością czy niskim poczuciem własnej wartości, jak również w przypadku wypalenia zawodowego.

W naszej pracy znajdzie się miejsce na emocje, uczucia, komunikację, ćwiczenia, eksplorację doświadczeń. Magdalena Puzdrowska poddaje swoją pracę regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Pierwsze spotkania mają charakter konsultacji, podczas których określamy zakres problemów do pracy terapeutycznej. Najważniejsza jest relacja, dlatego od jej budowania zawsze rozpoczynamy terapię. Na pierwszych sesjach rozważamy, czy chcemy razem podjąć terapeutyczną podróż. Jeśli po 2-3 sesjach zdecydujemy się kontynuować, Magdalena Puzdrowska będzie dzieliła się wiedzą, abyś mógł stać się dla siebie najlepszym przyjacielem i terapeutą, radził sobie w życiu i odkrywał nową jakość oraz smak życia.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego internetowego kalendarza wizyt. Dzięki tej funkcjonalności, będą Państwo mogli rezerwować wizyty w naszej poradni bez konieczności telefonicznego połączenia z naszym konsultantem.