Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Konferencja w Rzymie

Wtorek, 29 stycznia 2013

 Po powrocie z konferencji prezentujemy filmik, w którym można zobaczyć w skrócie jej przebieg oraz spektakl, którego autorem jest Stowarzyszenie SUMUP z Rzymu: http://www.youtube.com/watch?v=AIQUOZoUCK4&feature=player_embedded Po otrzymaniu niezbędnych informacji oraz materiałów do publikacji, rozpoczniemy rekrutację polskich artystów na wymiany międzynarodowe do pozostałych krajów !


Poszukujemy DWÓCH chętnych osób na wolontariat długoterminowy na UKRAINIE !!

Wtorek, 22 stycznia 2013

 Czas trwania: 1.03.2013 – 30.09.2013 (7 miesięcy) Miejsce: region Doniecka (wschodnia część Ukrainy) Celem projektu jest zarówno społeczny i osobisty rozwój wolontariuszy (zapewnienie im możliwości międzykulturowego uczenia, nowe umiejętności i rozwój zdolności, poznanie nowych języków, Świadomość Europejska), tak samo jak rozwój organizacyjny (zachęcanie młodych do uczestnictwa w społecznościach lokalnych, promowanie aktywnego obywatelstwa europejskiego i wspieranie lokalnej i międzynarodowej współpracy).


Oferta bezpłatnego doradztwa dla organizacji pozarządowych

Wtorek, 22 stycznia 2013

 Centrum Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu EDUQ w Lęborku serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe powiatów lęborskiego i bytowskiego do korzystania z bezpłatnych usług specjalistycznych w zakresie: ⇨ public relations (budowanie relacji z otoczeniem), ⇨ fundrasingu (pozyskiwanie funduszy dla realizacji celów statutowych).


Przekaż 1% podatku na fundacje Parasol!

Czwartek, 17 stycznia 2013

 Fundacja Parasol działa od 3 Listopada 2005 roku,dzięki Państwu wsparciu pomogła wielu związkom,stowarzyszeniom. Zachęcamy do oddania 1% podatku,to nic nie kosztuje!


Zostań radnym już dziś!

Czwartek, 17 stycznia 2013

 Rusza rekrutacja do Młodzieżowej Rady Miasta! Inicjatywa powstała w związku z projektem „Uncover” który realizuje Stowarzyszenie EDUQ. 


Konferencja w Rzymie

Środa, 16 stycznia 2013

 Po powrocie z konferencji prezentujemy filmik, w którym można zobaczyć w skrócie jej przebieg oraz spektakl, którego autorem jest Stowarzyszenie SUMUP z Rzymu:Przejdź do góry strony