Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Spotkanie uczestników projektu "Senior Klaster"

Wtorek, 26 lutego 2013

Dnia 21 stycznia 2013 roku odbyło się spotkanie uczestników projektu "Senior Klaster", skierowanego do osób starszych 60 + , wolontariuszy w wieku 16-30 lat oraz przedstawicieli instytucji. Ideą przedsięwzięcia jest aktywizacja środowisk seniorskich, a także budowanie relacji i więzi międzypokoleniowych oraz wymiana doświadczeń wszystkich uczestników. 


"Kreatywne, wesołe i edukacyjne - ferie zimowe"

Poniedziałek, 25 lutego 2013

"Kreatywne, wesołe i edukacyjne - ferie zimowe" - to właśnie tak nazywał się projekt realizowany przez Stowarzyszenie EDUQ. 


Ferie Zimowe 2013

Czwartek, 7 lutego 2013

W dniach od 11.02.2013 – 22.02.2013 odbędzie się realizacja zadania publicznego współfinansowanego ze środków otrzymanych z Gminy Miasta Lębork oraz środków Stowarzyszenia EDUQ pod nazwą „Kreatywne, wesołe i edukacyjne - ferie zimowe”, które odbywać się będą przy ul. Krzywoustego 1/128, 84-300 Lębork były budynek ZWARU 


Konkurs na dobre praktyki współpracy NGO-biznes dobiega końca.

Wtorek, 5 lutego 2013

 Zgłoszenia można nadsyłać jeszcze tylko do 10 lutego br. Jeśli chcecie, by praktyka Waszej organizacji była dla innych przykładem, nie czekajcie ani chwili dłużej!


Młodzieżowa Rada Miasta już nie długo w Lęborku!

Wtorek, 5 lutego 2013

 W dniu 30 stycznia 2013 roku w Lęborskim Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie dotyczące powołania Młodzieżowej Rady Miasta która powstała z inicjatywy młodzieży. Pomysł zrodził się w związku z projektem "Uncover" który jest realizowany przez Stowarzyszenie "Eduq". Inicjatywa dotyczy dwóch tematów, demokracji młodzieżowej i środków masowego przekazu. Poprzez działania w nim zawarte ma na celu wspierać kreatywność młodzieży, jej przedsiębiorczość oraz mobilizowanie jej do działania, aby uwierzyła w swoje możliwości i zwiększyła swoją aktywność w Przejdź do góry strony