Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Termin składania wniosków w ramach Pomorskiego Funduszu Młodzieżowego.

Poniedziałek, 14 maja 2012

Z przyjemnością informujemy, a niektórym przypominamy, że od 11 do 21 maja można składać wnioski w ramach Pomorskiego Funduszu Młodzieżowego. Do składania wniosków uprawnieni są liderzy młodzieżowi, którzy wzięli udział w przynajmniej jednym szkoleniu realizowanym w ramach projektu „Wsparcie instytucji ekonomii społecznej na podstawie doświadczeń polsko €“szkockich”. 


Cykl Wykładów

Środa, 9 maja 2012

Wykłady dla młodzieży pracującej oraz szkół średnich dla narzeczonych oraz osób poszukujących swojej "drugiej połowy" 


Szkolenie pt.:"Planowanie i organizacja pracy" dla organizacji pracujących z młodzieżą

Środa, 9 maja 2012

 Szkolenie pt.: "Planowanie i organizacja pracy" dla liderów oraz organizacji pracujących z młodzieżą, odbędzie się w Stowarzyszeniu EDUQ dnia 18.05.2012r. przy ulicy Krzywoustego 1, pokój 108 w godzinach od 9:00 do 16:00


Konfrencja na temat EVS

Środa, 9 maja 2012

 Stowarzyszenie EDUQ zaprasza młodzież oraz organizacje pozarządowe i instytucje z terenu powiatu lęborskiego na konferencję poświęconą programowi "Młodzież w Działaniu". Konferencja odbędzie się w dniu 18 maja 2012 w sali nr 129, ul. Krzywoustego 1.


Szkolenie pt.: „Aspekty formalno-prawne funkcjonowania organizacji pozarządowej”

Wtorek, 8 maja 2012

 Centrum Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu EDUQ zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie pt.: „Aspekty formalno-prawne funkcjonowania organizacji pozarządowej” 10-11.05.2012r.


Zapraszamy na seminarium nt. BUDOWANIE SYSTEMU WSPARCIA DLA III SEKTORA W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM

Wtorek, 8 maja 2012

 W imieniu partnerów projektu „Od samoorganizacji do partycypacji poprzez wsparcie Pomorskich Centrów Organizacji Pozarządowych” Zapraszamy Państwa na seminarium nt. BUDOWANIE SYSTEMU WSPARCIA DLA III SEKTORA W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM Seminarium odbędzie się w dniu 15 maja br. w godz.11.00 – 15.00 w sali BHP na terenie Stoczni GdańskiejPrzejdź do góry strony