Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

„Coolturalnie nakręceni, czyli wiosenne fantazje w dwóch odsłonach”

Czwartek, 23 maja 2013

 Seniorów 60 + oraz młodych ludzi w wieku 16- 30 lat serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nowym przedsięwzięciu pn. „Coolturalnie nakręceni, czyli wiosenne fantazje w dwóch odsłonach”, realizowanym przez wolontariuszy świetlicy międzypokoleniowej w związku z projektem „Senior – Klaster”.


Spotkanie konsultacyjne dotyczące Regionalnych Programów Strategicznych

Środa, 22 maja 2013

 Pomorska Rada Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza przedstawicieli pomorskich organizacji pozarządowych na spotkanie konsultacyjne dotyczące Regionalnych Programów Strategicznych, które odbędzie się 29 maja o godz. 10:30 w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Augustyńskiego 1 w Gdańsku.


Wymiany międzynarodowe z projektu Euro Dynamics.

Poniedziałek, 20 maja 2013

 Celem wymiany było zorganizowanie spektaklu, na podstawie teorii Spiral Dynamics (więcej w zakładce „Nasze projekty” -> „Projekt Euro Dynamics”).


Piwo to też alkohol

Piątek, 17 maja 2013

Od 1 maja 2013r. ruszyliśmy z projektem „Piwo to też alkohol” współfinansowanym ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego w ramach zlecenia realizacji zadania publicznego pt.: "Piwo to też alkohol" 


Wyniki konkursu na finansowanie inicjatyw młodzieżowych

Środa, 15 maja 2013

 Dnia dzisiejszego odbyły się prace Komisji Konkursowych oceniających wnioski z drugiego naboru. Zostały podjęte decyzje w sprawie finansowania projektów młodzieżowych.


Wytyczne do rozliczenia grantu

Środa, 15 maja 2013

 Informacja dla liderów grup, którzy otrzymali dofinansowanie w ramach projektu Aktywni-Pozytywni.


Nabór liderów młodzieżowych do Komisji

Poniedziałek, 13 maja 2013

 Do wtorku 14.05.13r. do godz. 15:00 przyjmujemy zgłoszenia liderów młodzieżowych wyrażających chęć uczestnictwa w pracach Komisji Konkursowych oceniających wnioski złożone w ramach Aktywni-Pozytywni.


Ważne dla 2 Liderów Aktywni-Pozytywni

Poniedziałek, 13 maja 2013

 Prosimy o kontakt z koordynatorem projektu Aktywni-Pozytywni, 2 liderów, którzy nieprawidłowo złożyli wniosek.


Pomagamy rodzinie Filipów z Lęborka

Wtorek, 7 maja 2013

 Stowarzyszenie EDUQ pomaga osobom potrzebującym, które znajdują się w ciężkiej sytuacji. Jedną z rodzin, której chcemy pomóc jest rodzina Filipów z Lęborka.


„10 lat ustawy - o pożytku, słabościach i oczekiwaniach... Seminarium o pożytku publicznym i wolontariacie.”

Poniedziałek, 6 maja 2013

 Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego, Pomorska Rada Działalności Pożytku Publicznego oraz Pomorska Rada Organizacji Pozarządowych mają zaszczyt zaprosić na seminarium pt.: „10 lat ustawy - o pożytku, słabościach i oczekiwaniach... Seminarium o pożytku publicznym i wolontariacie.” poświęcone X-leciu funkcjonowania ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w kontekście współpracy jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych.Przejdź do góry strony