Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Gruziński Wieczór Kulturowy

Piątek, 9 maja 2014

W dniu 30 maja 2014r. w Lęborku (budynek byłego zwaru) o godzinie 17:00-19:00 odbędzie się Gruziński Wieczór Kulturowy. Liczba miejsc ograniczona!

 


Zaproszenie do udziału w głosowaniu na członków Pomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Poniedziałek, 12 maja 2014

Marszałek Województwa Pomorskiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) prowadzące działalność pożytku publicznego na rzecz mieszkańców województwa pomorskiego do udziału w głosowaniu na członków Pomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

 


Rozliczenie projektów Aktywni-Pozytywni

Środa, 14 maja 2014

Regionalne Centrum Młodzieży publikuje formularz sprawozdania z inicjatyw młodzieżowych realizowanych w ramach projektu Aktywni-Pozytywni

 


Działania wolontariuszy zagranicznych

Czwartek, 15 maja 2014

Wolontariusze ze Stowarzyszenia EDUQ: Zhuzhuna z Gruzji oraz Carlos z Portugalii zapraszają na prowadzone przez nich działania, mające na celu zapoznanie lokalnej społeczności z językiem, kulturą, obyczajami i innymi informacjami, dotyczącymi ich krajów.

„Otoczenie formalno -€“ prawne organizacji pozarządowych”

Poniedziałek, 19 maja 2014

Centrum Organizacji Pozarządowych w Lęborku przy Stowarzyszeniu EDUQ w ramach projektu „Od samoorganizacji do partycypacji poprzez wsparcie Pomorskich Centrów Organizacji Pozarządowych” zaprasza na szkolenie pt.:„Otoczenie formalno -€“ prawne organizacji pozarządowych”


Turystyczne Dni Gminy Nowej Wsi Lęborskiej

Środa, 21 maja 2014

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Lęborskiego ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osoby zainteresowane na Turystyczne Dni Gminy Nowej Wsi Lęborskiej, które odbędą się w Enklawie Ekologiczno - Historycznej w Obliwicach w dniach 24-25.05.2014r.

 


Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie !

Czwartek, 29 maja 2014

Studio Reklamy Deseo z Lęborka ogłasza konkurs graficzny na plakat „ Energia w zgodzie z naturą”, pod patronatem firmy Lane Energy Poland.

 Przejdź do góry strony