Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Bezpłatne kursy językowe

Czwartek, 30 sierpnia 2018

Zapraszamy do udziału w projekcie „Pomorska Akademia Kompetencji Kluczowych”, w którym całkowicie bezpłatnie możesz wziąć udział w kursie języka angielskiego lub niemieckiego!!!

 


Akumulator Społeczny 2018 - wyniki

Wtorek, 14 sierpnia 2018

Poniżej do pobrania protokoły komisji oraz lista wybranych do dofinansowania projektów w ramach Akumulatora Społecznego 2018 w powiatach lęborskim, wejherowskim oraz puckim.


Konkurs "POZARZĄDOWY SURWIWAL 2018...."

Środa, 22 sierpnia 2018

W ramach konkursu można się ubiegać o dofinansowanie do 8 000 złotych na realizację zadań w zakresie działalności na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie - tworzenie lokalnych partnerstw na rzecz III sektora oraz wspieranie działalności powiatowego Centrum Organizacji Pozarządowych.

Młodzieżowa Szkoła Liderów

Środa, 22 sierpnia 2018

Już niedługo rusza Młodzieżowa Szkoła Liderów Przedsiębiorczości Społecznej.

Podpisywanie umów Fundusz Akumulator Społeczny

Piątek, 24 sierpnia 2018

Uroczyste podpisywanie umów z realizatorami projektów, którzy otrzymali dofinansowanie z Funduszu Akumulator Społeczny odbędzie się 6 września 2018r.

V Kongres Współpracy Lokalnej – zapraszamy!

Środa, 29 sierpnia 2018

Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku, we współpracy z Miastem Słupsk oraz z firmą Witkac Sp. z o. o., zaprasza na V Kongres Współpracy Lokalnej, który odbędzie się     6 września 2018 roku.

 


Ekonomia społeczna i solidarna w Polsce i w Hiszpani - webinarium 7.09.18r.

Środa, 29 sierpnia 2018

Jak jest rozumiana ekonomia społeczna i solidarna w Polsce a jak w Hiszpanii? Czy możliwe jest zastosowanie niektórych rozwiązań stosowanych w Katalonii w zakresie ESiS w Polsce? Jak administracja publiczna w Hiszpanii wspiera rozwój ESiS? Na te i inne pytania odpowiemy na naszym webinarium. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zapisz się już dziś!


Wciąż jeszcze można zgłaszać się na V Kongres Współpracy Lokalnej (6-go września).

Piątek, 31 sierpnia 2018

Zaprosiliśmy dla Państwa wyjątkowych gości - Robert Biedroń – Prezydent Miasta Słupska, Jerzy Owsiak – Prezes Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Paweł Orłowski – Marszałek Województwa Pomorskiego, Henryk Wujec – działacz opozycyjny i doradca Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz Aleksandra Zemke z barcelońskiego stowarzyszenia Smilemundo.

 Przejdź do góry strony