Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Zaproszenie na wizytę studyjną do Gospodarstwa Opiekuńczego "Toskania Kociewska"

Poniedziałek, 3 września 2018

Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi, Centrum Inicjatyw Obywatelskich oraz Słowińska Grupa Rybacka w ramach projektu pn. „Ośrodek wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim” zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów lokalnych i osoby fizyczne prowadzące agroturystykę lub gospodarstwo rolne, które są zainteresowane utworzeniem „Gospodarstwa Opiekuńczego”, jako innowacyjnej formy działalności ramach przedsiębiorstwa społecznego na swoim obszarze do [...]

 


Fundusz Akumulator Społeczny 2018 - podpisywanie umów

Czwartek, 6 września 2018

6 września w Bramie Kaszubskiego Pierścienia w Lęborku odbyło się uroczyste podpisywanie umów konkursu Fundusz Akumulator Społeczny. W ramach dofinansowania, przekazano niemal 55.000 zł na inicjatywy społeczne.

 


Spotkanie w sprawie zainicjowania partnerstwa...

Piątek, 7 września 2018

Pomorska Sieć Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu wejherowskiego, puckiego i bytowskiego na spotkania w sprawie zainicjowania partnerstwa na rzecz powstania w powiecie Centrum Organizacji Pozarządowych i przystąpienia do Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych.

 


Konkurs AKUMULATOR SPOŁECZNY "POZARZĄDOWY SURWIWAL 2018..."

Wtorek, 11 września 2018

Zachęcamy do udziału w specjalnym konkursie Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY "POZARZĄDOWY SURWIWAL 2018 - rozwój struktur wspierających NGO w województwie pomorskim", organizowanym przez Pomorską Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych i dofinansowanym ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego.

 


Młodzi - czas na Was! Młodzieżowa Szkoła Liderów Przedsiębiorczości Społecznej ruszyła!

Środa, 12 września 2018

Na co dzień działasz na "swoim podwórku" i motywujesz innych do działania? A może masz na koncie realizację pierwszych inicjatyw i przedsięwzięć lokalnych? Ta szkoła [...]


OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!

Wtorek, 25 września 2018

Już niedługo rusza Młodzieżowa Szkoła Liderów Przedsiębiorczości Społecznej! - zapisz się już dziś!


Podsumowanie "EUROPE CHALLANGE ...”

Piątek, 28 września 2018

W dniu dzisiejszym na Stacji Kultura w Lęborku nastąpiło podsumowanie projektu „EUROPE CHALLANGE - wzmacnianie integracji europejskiej” oraz konkursu plastycznego pt. " Moje miejsce w Unii Europejskiej" (...)

 Przejdź do góry strony