Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Rusza nabór do IV edycji Festiwalu Mam Pasję

Środa, 6 listopada 2013

Wszystkie utalentowane osoby mają teraz okazję przedstawić swoje pasje przed lokalną publicznością!!!

 


Standardy III sektora - konferencja regionalna

Środa, 13 listopada 2013

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na konferencję wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych, ich partnerów oraz instytucje samorządowe działające w sferze edukacji i oświaty na Konferencję Regionalną poświęconą standardom prowadzenia placówek edukacyjnych oraz rodzinnej pieczy zastępczej przez organizacje pozarządowe, która odbędzie się 28 listopada 2013 roku w Słupsku.

 


ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

Wtorek, 19 listopada 2013

Centrum Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu EDUQ w Lęborku zaprasza na szkolenie pt.: „Otoczenie formalno – prawne organizacji pozarządowych” realizowane  w ramach projektu „Od samoorganizacji do partycypacji poprzez wsparcie Pomorskich Centrów Organizacji Pozarządowych"

 


Dla zainteresowanych kulturą hiszpańską

Poniedziałek, 25 listopada 2013

W dniu 7.12.2013 r., w godzinach 16:00 - 19:30 zapraszamy na kurs o kulturze hiszpańskiej, organizowany i prowadzony przez wolontariusza - Carlosa (z Portugalii) oraz wolontariuszkę – Sarę (z Hiszpanii). Miejsce spotkania: ul. Krzywoustego 1 (Zwar), sala 108.

 


Przedłużamy rekrutację!!

Poniedziałek, 25 listopada 2013

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 26 listopada do godziny 0:00!!!!!! Zapraszamy wszystkie osoby, chcące zaprezentować i sprawdzić swoje umiejętności!


Przejdź do góry strony