Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Nowy projekt: „Senior Klaster” ZAPRASZAMY

Piątek, 21 grudnia 2012

 W związku z realizowanym projektem „Senior Klaster” - Pomorski Klaster Seniora, Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych zaprasza seniorów (60+) jak i osoby w wieku 16 – 30 lat, zainteresowane współpracą międzypokoleniową, do udziału we wspólnym przedsięwzięciu.


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Piątek, 21 grudnia 2012

 Te święta przynoszą radość ludziom wszystkich czasów. Dodają otuchy i wlewają nadzieję także w nasze współczesne serca, w czasie, kiedy tak wielu ludzi pogrążonych jest w nocy beznadziejności, zwątpienia i lęku o przyszłość. Pełni wiary i radości świętujemy więc ten szczególny czas Bożego Narodzenia.


Konferencja w Rzymie

Czwartek, 20 grudnia 2012

 Konferencja w Rzymie W styczniu dwie osoby ze Stowarzyszenia EDUQ udadzą się do Rzymu na konferencję otwierającą projekt Euro Dynamics. Zostaną tam omówione szczegóły projektu, dotyczące wymian międzynarodowych artystów. Mamy nadzieję wrócić z pozytywnymi informacjami dla polskich artystów, ponieważ rozpocznie się wtedy rekrutacja na wymiany międzynarodowe do pozostałych krajów: Włoch, Hiszpanii, Węgier oraz Niemiec.


Bezpłatne szkolenie: pozyskiwanie funduszy z FIO

Środa, 19 grudnia 2012

 Centrum Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu EDUQ zaprasza przedstawicieli/lki organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie pt.: "Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2013 - zasady przyznawania i rozliczania dotacji", które odbędzie się w dniach 7-8.01.2013 w godzinach 9:00-16:00. Sala 128 ul. Krzywoustego 1 w Lęborku.


Gala wolontariatu 2012 - relacja wideo

Wtorek, 11 grudnia 2012

Relacja z tegorocznej Gali Wolontariatu, która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku. Przejdź do góry strony