Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Aktualności

Podsumowanie warsztatów

Czwartek, 31 października 2013

Dobiegł końca projekt "Piwo to też alkohol" zapraszamy do zapoznania sie z podsumowaniem.

 


Podsumowania PFIP

Piątek, 25 października 2013

W jakim kierunku rozwija się III sektor w Polsce? Po co pomorskim organizacjom federacja? Jak rozwiązywać konflikty na linii NGO-JST? W jaki sposób efektywnie wspierać aktywność młodzieży? Po co nam Pakt na rzecz budowania społeczeństwa obywatelskiego? O tych i wielu innych kwestiach dyskutowaliśmy na Pomorskim Forum Inicjatyw Pozarządowych w Ustce 11 i 12 października 2013 roku.

 


Nabór wniosków do Nagrody Bursztynowego Mieczyka

Piątek, 18 października 2013

 Kapituła Nagrody Bursztynowego Mieczyka zaprasza do udziału w XIX-tej edycji Nagrody Bursztynowego Mieczyka ufundowanej przezWojewodę Pomorskiego, Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku dla najlepiej działających organizacji pozarządowych w obszarze polityki społecznej i ochrony środowiska z terenu naszego województwa. Nagroda nosi imię inicjatora i pierwszego fundatora nagrody - Macieja Płażyńskiego.

 

Szkolenie pt.: Zarządzenie Wolontariatem

Piątek, 18 października 2013

 Centrum Organizacji Pozarządowych w Lęborku przy Stowarzyszeniu EDUQ w ramach projektu „Od samoorganizacji do partycypacji poprzez wsparcie Pomorskich Centrów Organizacji Pozarządowych” zaprasza na szkolenie pt.:„ Zarządzanie Wolontariatem”


Zakończenie Eurodynamics

Poniedziałek, 14 października 2013

 We wrześniu polskie artystki ( Marta – tancerka, Marta – klarnecistka oraz Agata – aktorka) wzięły udział w międzynarodowej wymianie artystów w Budapeszcie, przeżywając tam niezapomniane chwile i wracając bogate w nowe doświadczenia.


Wolontariusz do ośrodka jazdy konnej - Potrzebny od zaraz

Poniedziałek, 14 października 2013

 Certyfikowany ośrodek jeździecki PZJ podejmie współpracę z osobą pełnoletnią na zasadzie wolontariatu z możliwością stażu.

Wolontariat polega na pomocy w prowadzeniu ośrodka, w zamian oferujemy profesjonalną naukę jazdy konnej, przygotowanie i egzamin na Brązową Odznakę PZJ, starty w zawodach jeździeckich i pokazach. nasza strona www.runowo.pl
Istnieje możliwość zakwaterowania. Kontakt 507504424 Hanna Michalska-Banaszek

Zaproszenie na warsztaty

Poniedziałek, 14 października 2013

Zapraszamy dzieci i młodzież z świetlic środowiskowo-wychowawczych na warsztaty realizowane w ramach projektu „Piwo to też alkohol” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego oraz Stowarzyszenia EDUQ

 


II Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 2013 Marsz Złota Polska Jesień

Czwartek, 10 października 2013

II Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 2013 Marsz Złota Polska Jesień

Maszerujemy po czapkę i tytuł MIKOŁAJA Nordic Walking

Każdy uczestnik jednej z dwóch pierwszych edycji (19 października, 16 listopada) na starcie trzeciej 7 grudnia otrzymuje czapkę mikołaja i tytuł  Mikołaj Nordic Walking 2013


Wędrówka z gitarą

Czwartek, 10 października 2013


Wystawa sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych

Poniedziałek, 7 października 2013

Fundacja Progresja zaprasza na „Wystawę sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych”, która odbędzie się 11 października 2013 (piątek) w godz. od 9.00-15.00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym przy ul. Krasińskiego 19
w Słupsku. Wystawa jest organizowana w ramach Pomorskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych i Słupskiego Festiwalu Organizacji Pozarządowych.

 


Dla seniorów i nie tylko…

Piątek, 27 września 2013

  Jeśli kochasz muzykę, lubisz śpiewać, przyjdź do nas bez względu na wiek i wesprzyj swoim głosem lęborski chór „EMERYTON”!

 

Wymiana na Litwie - projekt "Uncover"

Środa, 25 września 2013

 W dniach 14-21 września 2013 r. odbyła się wymiana młodzieżowa na Litwie w ramach programu „Młodzież w Działaniu”, dofinansowana także przez Starostwo Powiatowe w Lęborku.


Przejdź do góry strony