Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Najlepsze życzenia Wielkanocne

Czwartek, 28 marca 2013

 Serdeczne życzenia pogody ducha i radości z okazji Świąt Wielkanocnych Mokrego Śmigusa Dyngusa i smacznego jajka życzy Zarząd i zespół Stowarzyszenia EDUQ


Zaproszenie na spotkanie

Środa, 27 marca 2013

 Stowarzyszenie EDUQ serdecznie zaprasza wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych na spotkanie, które odbędzie się dnia 5 kwietnia 2013r. w sali 108 ul. Krzywoustego 1 w Lęborku, o godz. 16:00.


Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych

Wtorek, 26 marca 2013

 Bezpłatny cyk szkoleń dla pomorskich organizacji pozarządowych z komponentem współpracy międzynarodowej pod nazwą Aktywna Społeczność Krajów Wyszehradzkich.


Fundacja PROGRESJA

Środa, 20 marca 2013

 Upowszechnienie podsumowania dwuletniej działalności Fundacji PROGRESJA


PROJEKT EURO DYNAMICS

Wtorek, 19 marca 2013

Stowarzyszenie EDUQ, wraz z pięcioma partnerami z: Włoch, Hiszpanii, Węgier, Niemiec i Słowenii realizuje projekt Euro Dynamics. Jest to innowacyjny, wielokulturowy projekt, którego celem jest zorganizowanie 6 spektakli w 6 różnych krajach z udziałem 80 artystów kilku narodowości. Wybrani artyści pojadą do jednego z 5 państw i spędzą tam tydzień prób oraz interakcji z lokalną społecznością, w czym pomoże im reżyser. Ostatniego dnia wszyscy razem zorganizują spektakl. 


Spotkanie informacyjne dotyczące możliwych form wsparcia organizacji pozarządowych.

Czwartek, 14 marca 2013

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Departamentu Programów Regionalnych serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwych form wsparcia organizacji pozarządowych poprzez instrumenty zwrotne i bezzwrotne finansowane m.in. z Funduszy Europejskich. 


Zaproszenie na warsztaty plastyczne „Wielkanocne inspiracje”

Niedziela, 10 marca 2013

Idą święta – czas zatem pomyśleć o oprawie artystycznej tych wyjątkowych dni! Wszystkich chętnych seniorów, którzy chcą razem z nami w kreatywny sposób spędzić wolny czas i podzielić się swoimi pomysłami, zapraszamy na zajęcia plastyczne organizowane przez wolontariuszy projektu „Senior Klaster”.


Grundvig

Czwartek, 7 marca 2013

 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w jednej z pięciu wymian międzynarodowych: we Włoszech,Hiszpanii,Niemczech,Słowenii i na Węgrzech.Przejdź do góry strony