Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Kurs treningowy "Let's Act!" we Francji

Poniedziałek, 6 marca 2017

Regionalne Centrum Młodzieży w Lęborku poszukuje 3 uczestników na kurs treningowy: "Let's Act! Forum Theatre to be (re)born as a citizen!", w Aurel - Francja.

 


Zapraszamy na konferencję: "ERASMUS+ - podnoszenie kompetencji zawodowych na rynku pracy uczniów i absolwentów szkół zawodowych"

Wtorek, 7 marca 2017

W dniu 27 marca 2017 roku, o godz. 12.00, w budynku Stacji Kultura. ul. Dworcowa 8, odbędzie się konferencja pn. "ERASMUS+ - podnoszenie kompetencji zawodowych na rynku pracy uczniów i absolwentów szkół zawodowych".

 


Zaproszenie na konferencję "Ekonomia społeczna - możliwości i wyzwania"

Poniedziałek, 13 marca 2017

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim oraz Centrum Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu EDUQ serdecznie zapraszają na konferencję „Ekonomia społeczna – możliwości i wyzwania”, która odbędzie się 23 marca 2017 roku w Urzędzie Miasta w Lęborku, ul. Armii Krajowej 14, o godzinie 10:30 w Sali Rajców.


Zapytanie ofertowe

Niedziela, 12 marca 2017

Zamówienie, którego przedmiotem jest przeprowadzenie kursów zawodowych zakończonych egzaminem sprawdzającym umiejętności w zawodzie dla grupy 30 osób w ramach projektu „Aktywizacja społeczno - zawodowa mieszkańców Gminy Łęczyce”

 


Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza do skorzystania z doradztwa

Czwartek, 30 marca 2017

Serdecznie zapraszamy do korzystania z doradztwa dla podmiotów ekonomii społecznej realizowanego w ramach działań Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim. Prowadzimy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie doradztwa indywidualnego i grupowego dla podmiotów ekonomii społecznej i ich przedstawicieli.


Wyniki I etapu rekrutacji na staże zagraniczne do Hiszpanii i Niemiec

Piątek, 31 marca 2017

Wyniki I etapu rekrutacji na staże zagraniczne do Hiszpanii i Niemiec

 Przejdź do góry strony