Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych już w październiku

Czwartek, 29 sierpnia 2013

 Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych już w październiku (11-12.10). Tym razem wszystkie osoby zaangażowane w działalność w III sektorze zapraszamy do wspólnych dyskusji i świętowania do Ustki.


Stowarzyszanie EDUQ poszukuje kierownika projektu

Czwartek, 29 sierpnia 2013

 Stowarzyszenie EDUQ z siedzibą w Lęborku, ul. Krzywoustego 1/115 poszukuje kierownika partnerskiego projektu „Doskonalenie kompetencji kluczowych i zawodowych  uczniów Technikum w Zespole Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu im. Gryfa Pomorskiego w Lęborku” realizowanego  w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Przedsiębiorczość z ludzką twarzą

Czwartek, 1 sierpnia 2013

Przedsiębiorczość z ludzką twarzą - program edukacyjny z zakresu ekonomii społecznej kierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Lęborku w wieku 16-20 lat.

 


Wymiana w Lendawie

Piątek, 30 sierpnia 2013

 W sierpniu polscy artyści ( Alicja - fotografka, Joanna – tancerka oraz Roman – gitarzysta) wzięli udział w międzynarodowej wymianie artystów w Lendawie (Słowenia), przeżywając tam niezapomniane chwile i wracając bogaci w nowe doświadczenia.
Przejdź do góry strony