OBIAD DLA SENIORA

Utworzono: 21-04-2020

            Ostatnimi czasy dochodzi do nas wiele sygnałów o samotnych seniorach, którzy pogubili się w tej rzeczywistości i nie wiedzą co robić, bo tej pory jakoś sobie radzili, ale nie mają odwagi prosić o pomoc lub wpadli w depresję.

       Dlatego wyszliśmy naprzeciw potrzebom i już zaczęliśmy wspierać np. Panią Marię, (na zdjęciu) która jest przesympatyczną 96 – latką, a która opiekuję się jeszcze swoim niepełnosprawnym, 60 letnim synem. Mimo wszystko jest silną i pełną energii kobietą.

W ciągu "pięciu minut" opowiedziała,, jak przeżyła niemiecką okupację i jak wywieziono Ją do sowieckiego łagru.
ONA NAPRAWDĘ JEST BOHATERKĄ

Dlatego też, możesz dołączyć do naszej akcji na trzy sposoby:
1. Jeśli zauważysz kogoś z sąsiedztwa (dotyczy seniorów z Lęborka lub okolic), że potrzebuje takiej pomocy, przynajmniej dwudaniowego obiadu, to zadzwoń do nas

na numer tel. 694 915 632 lub wyślij informację na messengera

2. Możesz wskazać konkretną osobę i stać się jej opiekunem wpłacając 16 zł za dwudaniowy obiad lub jej wielokrotność i zostać naszym wolontariuszem, lub być wolontariuszem bez wpłaty, reagując na potrzeby, a my spróbujemy pomóc.

3. Ostatnią formą pomocy (a może i najłatwiejszą) jest wpłata 16 zł za obiad lub jej wielokrotność przy pomocy siepomaga.pl/obiad-dla-seniora 

https://www.siepomaga.pl/obiad-dla-seniora

lub  bezpośrednio na konto Stowarzszenia: 

Stowarzyszenie EDUQ

ul. Krzywoustego 1

84-300 Lębork

Nr 56 2490 0005 0000 4500 3391 2704 z dopiskiem OBIAD DLA SENIORA