Spotkanie w sprawie grantów

Utworzono: 13-08-2014
Stowarzyszenie EDUQ zaprasza !
W poniedziałek, 18 sierpnia o godz. 16:00 Stowarzyszenie EDUQ organizuje w Lęborku (ul. Krzywoustego 1 - budynek ZWAR - sala 108) spotkanie informacyjne, na którym dowiesz się w jaki sposób aplikować po środki w konkursie grantowym skierowanym do młodych organizacji pozarządowych i nieformalnych grup mieszkańców.

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić o pomoc i w jaki sposób zacząć? Zastanawiasz się skąd wziąć fundusze potrzebne na jego realizację? Fundusz Akumulator Społeczny jest dla Ciebie!

Konkurs grantowy skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

Rodzaje dotacji: Minigrant do 500 zł na inicjatywę, Grant do 5000 zł na działania ze sfery pożytku publicznego, Grant do 5000 zł na wsparcie młodej organizacji pozarządowej. Termin naboru wniosków: od 11 sierpnia do 11 września 2014. Projekty mogą być realizowane w okresie od 1 października do 31 grudnia 2014.