Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Aktualności

Bezpłatne szkolenie dla ngo

Piątek, 8 grudnia 2017

Serdecznie zapraszamy 14 grudnia 2017r. o godz. 16:00, przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie z zakresu rozliczania dotacji  z budżetów Jednostek Samorządu Terytorialnego na zadania realizowane na podstawie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie - po zmianach, które poprowadzą Marcin Dadel i Marta Wolff.

Plebiscyt Wolontariusz/ka Roku 2017

Poniedziałek, 4 grudnia 2017

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu Regionalne Centrum Młodzieży oraz Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Lęborskiego zaprasza do udziału w Plebiscycie Wolontariusz/Wolontariuszka Roku 2017.


Konkurs „Świąteczna ozdoba pozarządowa”

Piątek, 1 grudnia 2017

Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszą ŚWIĄTECZNĄ OZDOBĘ POZARZĄDOWĄ. Termin składania prac upływa 13 grudnia. Zapraszamy do udziału! 

 


Przedłużony nabór na dotacje

Czwartek, 30 listopada 2017

Jesteś przedsiębiorstwem społecznym, bądź chcesz nim zostać? Możesz uzyskać bezzwrotne wsparcie finansowe na utworzenie nowych miejsc pracy. Spiesz się nabór wniosków trwa do 10 grudnia 2017r.


Konferencja "Finanse w organizacji..."

Czwartek, 23 listopada 2017

Skąd fundacje i stowarzyszenia mogą pozyskać środki finansowe na swoje działania? Jakie zmiany czekają nas w księgowości PES/NGO? Czym jest jednolity plik kontrolny i kiedy się go stosuje oraz od kiedy będzie obowiązywał indywidualny rachunek składkowy?


Staże zawodowe w Niemczech

Piątek, 10 listopada 2017

W terminie od 10.11.2017 r. do 22.11.2017 r. Stowarzyszenie EDUQ prowadzi rekrutację uczestników OHP do udziału w stażach zawodowych w Niemczech, realizowanych w ramach projektu pn. „TRY EUROPE – zagraniczne staże zawodowe dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych z województwa pomorskiego”.

 


Nowy wzór oferty na realizację zadań publicznych

Piątek, 10 listopada 2017

Centrum Organizacji Pozarządowych w Lęborku zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. “Nowy wzór oferty na realizację zadania publicznego – pisanie wniosków o dotację”

Jesteśmy już po podpisywaniu umów, czas na realizację!

Piątek, 20 października 2017

 17 października w Lęborku odbyło się uroczyste podpisywanie umów z Funduszu Akumulatro Społeczny oraz szkolenie z zasad rozliczania przyznanych grantów. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz grup inicjatywnych.Przejdź do góry strony