Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Aktualności

Młodzi - czas na Was! Młodzieżowa Szkoła Liderów Przedsiębiorczości Społecznej ruszyła!

Środa, 12 września 2018

Na co dzień działasz na "swoim podwórku" i motywujesz innych do działania? A może masz na koncie realizację pierwszych inicjatyw i przedsięwzięć lokalnych? Ta szkoła [...]


Konkurs AKUMULATOR SPOŁECZNY "POZARZĄDOWY SURWIWAL 2018..."

Wtorek, 11 września 2018

Zachęcamy do udziału w specjalnym konkursie Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY "POZARZĄDOWY SURWIWAL 2018 - rozwój struktur wspierających NGO w województwie pomorskim", organizowanym przez Pomorską Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych i dofinansowanym ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego.

 


Spotkanie w sprawie zainicjowania partnerstwa...

Piątek, 7 września 2018

Pomorska Sieć Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu wejherowskiego, puckiego i bytowskiego na spotkania w sprawie zainicjowania partnerstwa na rzecz powstania w powiecie Centrum Organizacji Pozarządowych i przystąpienia do Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych.

 


Fundusz Akumulator Społeczny 2018 - podpisywanie umów

Czwartek, 6 września 2018

6 września w Bramie Kaszubskiego Pierścienia w Lęborku odbyło się uroczyste podpisywanie umów konkursu Fundusz Akumulator Społeczny. W ramach dofinansowania, przekazano niemal 55.000 zł na inicjatywy społeczne.

 


Zaproszenie na wizytę studyjną do Gospodarstwa Opiekuńczego "Toskania Kociewska"

Poniedziałek, 3 września 2018

Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi, Centrum Inicjatyw Obywatelskich oraz Słowińska Grupa Rybacka w ramach projektu pn. „Ośrodek wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim” zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów lokalnych i osoby fizyczne prowadzące agroturystykę lub gospodarstwo rolne, które są zainteresowane utworzeniem „Gospodarstwa Opiekuńczego”, jako innowacyjnej formy działalności ramach przedsiębiorstwa społecznego na swoim obszarze do [...]

 


Wciąż jeszcze można zgłaszać się na V Kongres Współpracy Lokalnej (6-go września).

Piątek, 31 sierpnia 2018

Zaprosiliśmy dla Państwa wyjątkowych gości - Robert Biedroń – Prezydent Miasta Słupska, Jerzy Owsiak – Prezes Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Paweł Orłowski – Marszałek Województwa Pomorskiego, Henryk Wujec – działacz opozycyjny i doradca Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz Aleksandra Zemke z barcelońskiego stowarzyszenia Smilemundo.

 


Bezpłatne kursy językowe

Czwartek, 30 sierpnia 2018

Zapraszamy do udziału w projekcie „Pomorska Akademia Kompetencji Kluczowych”, w którym całkowicie bezpłatnie możesz wziąć udział w kursie języka angielskiego lub niemieckiego!!!

 


Ekonomia społeczna i solidarna w Polsce i w Hiszpani - webinarium 7.09.18r.

Środa, 29 sierpnia 2018

Jak jest rozumiana ekonomia społeczna i solidarna w Polsce a jak w Hiszpanii? Czy możliwe jest zastosowanie niektórych rozwiązań stosowanych w Katalonii w zakresie ESiS w Polsce? Jak administracja publiczna w Hiszpanii wspiera rozwój ESiS? Na te i inne pytania odpowiemy na naszym webinarium. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zapisz się już dziś!


V Kongres Współpracy Lokalnej – zapraszamy!

Środa, 29 sierpnia 2018

Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku, we współpracy z Miastem Słupsk oraz z firmą Witkac Sp. z o. o., zaprasza na V Kongres Współpracy Lokalnej, który odbędzie się     6 września 2018 roku.

 


Podpisywanie umów Fundusz Akumulator Społeczny

Piątek, 24 sierpnia 2018

Uroczyste podpisywanie umów z realizatorami projektów, którzy otrzymali dofinansowanie z Funduszu Akumulator Społeczny odbędzie się 6 września 2018r.


Przejdź do góry strony