Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

Aktualności

Szkolenie: „FIO 2018 – zasady aplikowania o dotację”

Wtorek, 6 marca 2018

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich wystartował? Jak skutecznie aplikować o dotację? Które z działań uznano za priorytetowe w tym roku? Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim zaprasza na szkolenie „FIO 2018 – zasady aplikowania o dotację”. Szkolenie odbędzie się 14 marca 2018 r. w godz. 9.00 – 15.00 w sali 108, ul. Krzywoustego 1 w Lęborku. Szkolenie poprowadzi Marta Makuch.


V nabór na scieżkę wsparcia dla Przedsiębiorstw Społecznych - OWES

Poniedziałek, 5 marca 2018

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim ogłasza V nabór na ścieżkę wsparcia dla Przedsiębiorstw Społecznych – załącznik nr 1 , 2 lub 3 do Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Piątek, 2 marca 2018

Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza do udziału w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych dofinansowanych w 2018 r. ze środków krajowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 (P FIO). Wysokość środków na finansowanie P FIO w roku 2018 wynosi 60 mln zł, w tym 57,6 mln zł przeznaczono na dotacje, zaś 2,4 mln zł na obsługę techniczną Programu.

 


Spotkanie informacyjne w Słupsku dotyczące aktualnych konkursów w ramach RPO

Wtorek, 27 lutego 2018

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 8 marca 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia m.in. przez jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne, przedsiębiorców oraz organizacje pozarządowe, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.


Warsztaty: Mobbing i dyskryminacja w pracy ...

Wtorek, 20 lutego 2018

Instytut Kultury Miejskiej zaprasza na warsztaty w ramach Akademii Active Citizens: "Mobbing i dyskryminacja w pracy. Aspekty prawne i psychologiczne przeciwdziałania" 17-18 marca 2018 r. - Gdańsk

IV edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy” – zapraszamy do udziału!

Poniedziałek, 19 lutego 2018

Jesteście zaangażowani w życie społeczności lokalnej?
Macie mnóstwo pomysłów na zmiany w swoim otoczeniu?
Chcecie działać, jednak brak Wam finansowego wsparcia?
Program grantowy Tesco „Decydujesz, pomagamy” jest dla Was!

Bezpłatne wsparcie dla NGO - Centrum Organizacji Pozarządowych

Środa, 7 lutego 2018

Od 2 stycznia 2018 roku dzięki dofinansowaniu Miasta Lęborka zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu Lęborka do korzystania w Centrum Organizacji Pozarządowych z BEZPŁATNEGO, profesjonalnego wsparcia.

 


IV nabór na wsparcie finansowe

Wtorek, 6 lutego 2018

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim informuje o naborze wniosków na przyznanie bezzwrotnego wsparcia finansowego na utworzenie nowych miejsc pracy w nowych lub istniejących przedsiębiorstwach społecznych bądź podmiotach ekonomii społecznej...

 Przejdź do góry strony