Skocz do głównej treści strony
Stowarzyszenie EDUQ

SPOTKANIE ANIMACYJNE DLA PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH 17 maj 2018 rok

Środa, 9 maja 2018

Co kryje się pod pojęciem Ekonomia Społeczna? Czym zajmuje się Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej? Jaka jest jego  rola w procesie wspierania osoby zagrożonej wykluczeniem społecznym w powrocie w nurt życia społecznego i zawodowego?

 


Konferencja "Kierunki wspierania aktywności społecznej młodzieży w powiecie lęborskim„

Wtorek, 29 maja 2018

Zapraszamy!! 14 czerwca (czwartek) 2018r. w Stacji Kultury Lębork mieszczącej się w budynku Dworca PKP przy ul. Dworcowej 8a w Lęborku odbędzie się konferencja, na której przedstawine zostaną wybrane działania zainicjowane przez samorząd i organizacje pozarządowe zmierzające do zwiększenia społecznej aktywności młodych mieszkańców powiatu lęborskiego.

 


EUROPE CHALLENGE- wzmacnianie integracji europejskiej

Środa, 30 maja 2018

Stowarzyszenie EDUQ jest w trakcie realizacji projektu pt. „EUROPEEN CHALLENGE - Wzmacnianie integracji europejskiej”, współfinansowanego przez Powiat Lęborski, którego celem jest rozwój i wzmocnienie integracji oraz powiązań europejskich. Ten dwuczęściowy projekt skierowany jest do młodzieży z obszarów wiejskich z terenu powiatu lęborskiego.

 


Zapytanie ofertowe

Wtorek, 22 maja 2018

Zapytanie ofertowe na wybór wykonawcy projektu technologicznego lokalu przy ul. Staromiejskiej 7a w Lęborku,  w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego  na lata 2014-2020.

 Przejdź do góry strony