AKTUALNOŚCI

0609, 2018
Fundusz Akumulator Społeczny 2018 - podpisywanie umów
6 września w Bramie Kaszubskiego Pierścienia w Lęborku odbyło się uroczyste podpisywanie umów konkursu Fundusz Akumulator Społeczny. W ramach dofinansowania, przekazano niemal 55.000 zł na inicjatywy społeczne.

 

0309, 2018
Zaproszenie na wizytę studyjną do Gospodarstwa Opiekuńczego "Toskania Kociewska"
Zaproszenie na wizytę studyjną do Gospodarstwa Opiekuńczego "Toskania Kociewska"
Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi, Centrum Inicjatyw Obywatelskich oraz Słowińska Grupa Rybacka w ramach projektu pn. „Ośrodek wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim” zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów lokalnych i osoby fizyczne prowadzące agroturystykę lub gospodarstwo rolne, które są zainteresowane utworzeniem „Gospodarstwa Opiekuńczego”, jako innowacyjnej formy działalności ramach przedsiębiorstwa społecznego na swoim obszarze do [...]

 

3108, 2018
Wciąż jeszcze można zgłaszać się na V Kongres Współpracy Lokalnej (6-go września).
Wciąż jeszcze można zgłaszać się na V Kongres Współpracy Lokalnej (6-go września).
Zaprosiliśmy dla Państwa wyjątkowych gości - Robert Biedroń – Prezydent Miasta Słupska, Jerzy Owsiak – Prezes Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Paweł Orłowski – Marszałek Województwa Pomorskiego, Henryk Wujec – działacz opozycyjny i doradca Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz Aleksandra Zemke z barcelońskiego stowarzyszenia Smilemundo.

 

3008, 2018
Bezpłatne kursy językowe
Zapraszamy do udziału w projekcie „Pomorska Akademia Kompetencji Kluczowych”, w którym całkowicie bezpłatnie możesz wziąć udział w kursie języka angielskiego lub niemieckiego!!!

 

2908, 2018
Ekonomia społeczna i solidarna w Polsce i w Hiszpani - webinarium 7.09.18r.

Jak jest rozumiana ekonomia społeczna i solidarna w Polsce a jak w Hiszpanii? Czy możliwe jest zastosowanie niektórych rozwiązań stosowanych w Katalonii w zakresie ESiS w Polsce? Jak administracja publiczna w Hiszpanii wspiera rozwój ESiS? Na te i inne pytania odpowiemy na naszym webinarium. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zapisz się już dziś!

2908, 2018
V Kongres Współpracy Lokalnej – zapraszamy!
Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku, we współpracy z Miastem Słupsk oraz z firmą Witkac Sp. z o. o., zaprasza na V Kongres Współpracy Lokalnej, który odbędzie się     6 września 2018 roku.

 

2408, 2018
Podpisywanie umów Fundusz Akumulator Społeczny
Uroczyste podpisywanie umów z realizatorami projektów, którzy otrzymali dofinansowanie z Funduszu Akumulator Społeczny odbędzie się 6 września 2018r.
2208, 2018
Młodzieżowa Szkoła Liderów
Już niedługo rusza Młodzieżowa Szkoła Liderów Przedsiębiorczości Społecznej.
2208, 2018
Konkurs "POZARZĄDOWY SURWIWAL 2018...."
W ramach konkursu można się ubiegać o dofinansowanie do 8 000 złotych na realizację zadań w zakresie działalności na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie - tworzenie lokalnych partnerstw na rzecz III sektora oraz wspieranie działalności powiatowego Centrum Organizacji Pozarządowych.
1408, 2018
Akumulator Społeczny 2018 - wyniki

Poniżej do pobrania protokoły komisji oraz lista wybranych do dofinansowania projektów w ramach Akumulatora Społecznego 2018 w powiatach lęborskim, wejherowskim oraz puckim.