AKTUALNOŚCI

1902, 2018
IV edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy” – zapraszamy do udziału!
Jesteście zaangażowani w życie społeczności lokalnej?
Macie mnóstwo pomysłów na zmiany w swoim otoczeniu?
Chcecie działać, jednak brak Wam finansowego wsparcia?
Program grantowy Tesco „Decydujesz, pomagamy” jest dla Was!
0702, 2018
Bezpłatne wsparcie dla NGO - Centrum Organizacji Pozarządowych
Od 2 stycznia 2018 roku dzięki dofinansowaniu Miasta Lęborka zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu Lęborka do korzystania w Centrum Organizacji Pozarządowych z BEZPŁATNEGO, profesjonalnego wsparcia.

 

0602, 2018
IV nabór na wsparcie finansowe
Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim informuje o naborze wniosków na przyznanie bezzwrotnego wsparcia finansowego na utworzenie nowych miejsc pracy w nowych lub istniejących przedsiębiorstwach społecznych bądź podmiotach ekonomii społecznej...

 

1201, 2018
Szkolenie otwarte dla PES

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim prowadzony przez Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku  w partnerstwie ze Słowińską Grupą Rybacką i Partnerstwem Dorzecze Słupi, zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu rozliczania ofert na realizację zadań publicznych.

1101, 2018
Dostępność pracowników OWES w Lęborku
Punkt Informacyjny Osrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza do kontaktu!

 

0801, 2018
Oferta Centrum Organizacji Pozarządowych
Centrum Organizacji Pozarządowych w Lęborku zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe i grupy nieformalne do skorzystania z oferty.

 

0812, 2017
Bezpłatne szkolenie dla ngo
Serdecznie zapraszamy 14 grudnia 2017r. o godz. 16:00, przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie z zakresu rozliczania dotacji  z budżetów Jednostek Samorządu Terytorialnego na zadania realizowane na podstawie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie - po zmianach, które poprowadzą Marcin Dadel i Marta Wolff.
0412, 2017
Plebiscyt Wolontariusz/ka Roku 2017

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu Regionalne Centrum Młodzieży oraz Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Lęborskiego zaprasza do udziału w Plebiscycie Wolontariusz/Wolontariuszka Roku 2017.

0112, 2017
Konkurs „Świąteczna ozdoba pozarządowa”
Konkurs „Świąteczna ozdoba pozarządowa”
Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszą ŚWIĄTECZNĄ OZDOBĘ POZARZĄDOWĄ. Termin składania prac upływa 13 grudnia. Zapraszamy do udziału!